Nestíhám!

pondělí 21. září 2015 09:00

Nic nestíhám. Furt jen makám a na psaní nemám ani pomyšlení. Teda…pomyšlení by bylo, ale den má, jak známo, 24 hodin, a já jsem jen slabá žena v pokročilém věku, že jo.

V práci mám fofry, skoro jako když jsem pracovala ve zpravodajství. Ledva dosednu na židli, pracuju, až se mi od myši kouří. Žádný sjíždění internetu, žádné znuděné listování denním tiskem, kdepak! No jo, ale patřím k těm šťastlivcům, co mají práci. Prachy ne, ale práci jo.

No a doma je to jakbysmet. Po dlooouhé rekonstrukci jsem se dočkala kuchyně, elektrifikace a připojení vody. Půl roku jsem myla nádobí v lavoru, vařila na zahradě a myla se v práci.

Můžu potvrdit, že je občas potřeba žít v provizoriu, aby si pak člověk vážil výdobytků moderní doby. Nevěřili byste, jakou slast zažívám při blbým mytí nádobí! O vaření a pečení ani nemluvím, a co teprve sprchování! To je panečku rozkoš!

Takže se nedivte, že flákám psaní! No a navíc až budete tohle číst, budu myšlenkami u moře. Na Kypru. Letíme v pondělí k večeru, ale jak se znám, nebude se mnou k vydržení už od neděle. Já se tak moc těším! Až se vrátím, podám zprávu, jak jsme se tam měli.

Teď mě omluvte, jdu se kochat novou kuchyní, pak novou koupelnou a pak vlezu do postele se starým panem Zajícem. A taky se zvířátky, které během rekonstrukce nalezly útočiště v mé posteli a nehodlají se této jistoty vzdát.

p.s. fotka kousku kuchyně je máznutá, to jak se mi samým rozechvěním klepe ruka. Taky ještě chybí digestoř.Chystám fotoreportáž z průběhu rekonstrukce, ale nevím nevím, kdy se k tomu dostanu...

 

 

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy