Rande v lázních

pondělí 22. červen 2015 09:00

Modrý bar ve Žlutých lázních
www.zlutelazne.cz

Lázně jsou v létě ideálním místem na rande. Proto jsem neváhala a pozvání přijala. Kdy se mi taky v mém věku poštěstí, aby mě někdo někam pozval, že jo.

Žluté lázně jsou od mého pracoviště, coby kamenem dohodil. Těšila jsem se, přestože jsem vlastně nevěděla, s kým se setkám.

Počasí nebylo zrovna letní, ale mně to nevadilo, přestože jsem měla zamířeno do lázní. Čekalo tam na mě několik desítek blogerů a taky několik adminů z blogu iDnes, kam jsem si začala odskakovat z mého domovského blogu zde na lidovkách.

Modrý bar byl pro naše blogerské rande celý k dispozici. Vyfasovala jsem po přivítání žlutou pásku na ruku – ta zajišťovala přísun jídla i pití a potvrzovala, že patřím k široké rodině blogerské.

Několik blogerů a blogerek jsem poznala okamžitě. Taky administrátory jsem znala z fotek na blogu. S ostatními jsem se představila a musím říct, že mi bylo mezi tolika psavci příjemně. Blogeři mají jednu společnou vlastnost: jsou upovídaní.

Několik sympaťáků mi dokonce při vzájemném představování políbilo ruku! Páni, to se mi nestalo hooodně dlouho! Ale k lázním to tak nějak patří, řekla bych.

Povídali jsme si, popíjeli, jedli a taky se fotili. Prostě to bylo bezva a mě jen mrzí, že zde na tomhle blogu se o nás blogery nikdo takhle pěkně nestará, že tady jen tak živoříme. Článků a blogerů je tu jako šafránu a po mých krátkých zkušenostech na iDnes se mi jeví blog na lidovkách určený k zániku. Za den se tu objeví tři čtyři nové články, za týden – jak jsem se před chvílí přesvědčila – jich je třicet…

Když se mrknu do vnitřní blogerské diskuze, je mi taky smutno. Dokola se pořád řeší nevhodné příspěvky v diskuzi, občas tam plivne jeden z blogerů jedovatou slinu a administrátorka jakoby neexistovala…

Já vím, že na iDnes je blogerů jako máku, těžko mezi nimi získám takovou pozici, jakou mám zde na BBblogu po osmi letech, ale mně nejde o pofidérní titul VIP, ani o závratnou čtenost. Mně se líbí, že ten blog stojí mateřským novinám za to, aby se o něj staraly a aby dobré blogery nejen přitáhly, ale i udržely.

Během mého blogování mi vyšly čtyři knížky, z toho tři sestavené z blogů. Na lidovkách to nikoho nezajímalo. Když vidím, jak na iDnes každého svého autora propagují, jak se jím chlubí, je mi to líto.

Po setkání blogerů a adminů ve Žlutých lázních mám pocit, že o moje články někdo stojí a přestože je tam nesrovnatelně větší konkurence, mám z psaní zase radost.

 

 

 

 

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy