Tančím u tyče

pondělí 15. prosinec 2014 09:00

Jupííí! Vyšla mi knížka! Čtvrtá!

Mám velkou radost a hned spěchám a hlásím, že knížka je v prodeji.

 

…odebrala jsem se k zrcadlu a jala se zkoumat, jak to s tím ženstvím je. Ze zrcadla na mě nekoukalo ani krásné, ani posmutnělé, ani něžné ženství, koukala na mě taková utahaná a mírně rozladěná ženská. Já. Ale něco vám prozradím: při psaní tohoto vědeckého díla se mi nálada zvedla a až to dopíšu, půjdu se znovu mrknout do zrcadla. Třeba na mě bude koukat taková pobavená a mírně ironická ženská. Já.

Na každého z nás v životě číhají různé nástrahy a autorka této knihy není výjimkou.  Jedním z možných léků, ne-li lékem nejlepším, jsou vzpomínky na události radostné, na návrat do dětství.

Tančím u tyče vypráví oboji s nemocí, ovšem o boji vítězném. Nenajdete zde skepsi a beznaděj, spíš humor a lehkou ironii. Zuzana Zajícová dobře ví, že zaručeným lékem je taky psaní.  

A když je nejhůř, šup sem se vzpomínkami! Čtenář v knize najde i žhavou autorčinu současnost, podstatně ovlivněnou tím, že se narodila jako pravá blondýna.

Kdo se potřebuje ujistit, že není se svými starostmi sám, kdo pohlíží na svět kolem sebe s nadějí a humorem, pro toho je určena tahle knížka.

…tančím u tyče. Každý den. Pořád lepší než viset na oprátce.

Tančím u tyče je čtvrtou knihou Zuzany Zajícové, třetí vydanou ve vydavatelství Akcent.

Hodně mužských, málo chlapů (Pragoline)

Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama (Akcent)

Drsný život zralé ženy (Akcent)

obalka.jpg

 Tímto děkuji nakladateli panu Rybníčkovi, který knížku vyslal do světa.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy