Tohle léto prý bylo chladné…

pondělí 8. září 2014 09:00

moře...Samos 2013

Mně ale bylo chvílemi pěkně horko.

Všechno je relativní. Kdybyste se mě zeptali, jaké bylo počasí letos v létě, nebudu to vědět. Tohle léto bylo…divné.

Rozhodně patří mezi ta, která si budu pamatovat. Zatraceně dobře pamatovat. A budu doufat, že se už nebude opakovat. Nebylo to dobré léto. Ještě před pár dny jsem si to myslela. Dnes nevím. Všechno zlé je pro něco dobré a někdy si člověk musí sáhnout na dno, aby se mohl odrazit a znovu se nadechnout.

Co jí zase přeletělo přes nos, myslí si mnohý čtenář. No, přeletělo. Leč milému čtenářstvu nemůžu objasnit, cože se mi tohle léto vlastně přihodilo. Jen moji kamarádi vědí.

V každém případě se letos budu muset obejít bez cesty k moři a to je mi líto. Moře…nebudu mít v zimě na co vzpomínat.

Dnes tu sedím, je podvečer, na klíně mi spí kotě Monty, vůkol je klid a mír. Venku je teplo, mírně sprchlo a já přemýšlím o letošním létě. Asi bylo chladnější, než je obvyklé, ale to mi nevadí. To je to nejmenší, jestli náhodou prší víc, než je v tomto období běžné. Když máte starosti, o počasí se nestaráte. O počasí se starají jen ti, co starosti nemají. A já si přeju, abych to příští léto řešila jen to počasí. A totéž přeju i vám.

 

Přesto bylo léto občas příjemné i pro mě - a vězte, že "jéen ve zpěvu najdeš úúúlevu!"

Zde důkaz - letošní Bohemia cantat - zpívalo nás na pět stovek zpěváků...

 

https://www.youtube.com/watch?v=NanGFExa6SQ

 

 

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy