Bloger míní, internet mění

úterý 29. říjen 2013 09:00

idnes

No jo, každý má občas své dny, tak proč ne taky internet.

Dnes je neděle, zítra svátek, volno a já píšu článek jen tak, do šuplíku, neboť vězte, že můj internet je kaput, bez signálu, nepomáhá restart, prostě chcípnul, mrcha.

Ačkoliv mám volno, nemůžu surfovat a vzdělávat se, nemůžu prostě nic. Nejsem spojená se světem. Leč, nevadí! Počasí je vlídné, teplo jako v létě, po internetu ani nevzdychnu. Jenže taky nemůžu na blog, a to je na pováženou! Moje hrstka čtenářů je ochuzena!

Volno jsem si prodloužila o pátek, mám dlouhé čtyři dny, a přesto se těším do práce. Z jednoho prostého důvodu; šoupnu svůj pondělní článek na blog v úterý z práce! Snad si ke mně moje čtenářstvo najde cestu i v úterý. 

Internet doma mě zlobí už týden a nezbývá, než pozvat na návštěvu odborníka. Ten se dostaví ve čtvrtek a já doufám, že odhalí, kde je zakopaný pes.

Internet mi sice nefunguje, zato služební mobil jo. Co myslíte; ač mám řádnou dovolenou, stejně úřaduju i z domova. V televizi se pracuje furt, obzvlášť když nám politici nadělili předčasné volby, že jo. To aby se jeden kvůli nim přetrh.

V sobotu jsme se vypravili na výlet. V Litoměřicích jsme prošli známá místa a svou pouť zakončili v prověřené hospodě. Leč nejen my, ale i litoměřičtí hokejisti. To víte, sportovci mají přednost, a tak jsme po půl hodině marného čekání aspoň na jídelní lístek odešli. Útočiště jsme nalezli v hospodě jiné, sice tam bylo taky plno, ale obsluhoval fakt šikovný profík a jídelní lístek nám na stole přistál než bys řekl švec. Ještě jsme se v něm nestačili zorientovat, když kdo myslíte, že vešel dovnitř a přisedl k našemu stolu? Televizní štáb, co v Litoměřicích natáčel vstupy pro adventní koncerty. Půlku štábu jsem znala, a tak jsme se bavili zase o práci.

Z Litoměřic jsme se vydali do Roudnice nad Labem, tam je taky moc pěkně. Na náměstí mají cukrárnu a tam jsme jako obvykle, když jsme v Roudnici, spočinuli na zahrádce. Míchám kafe, koukám kolem, a co myslíte, koho nevidím? No kolegu z práce! Toho samého, s nímž jsem v pátek o mé dovolené dlouze telefonovala a na dálku pracovala! Pohovořili jsme spolu a doladili, co jsme v pátek nestihli.

Jako správní vlastenci v tento slavnostní čas jsme putovali na horu Říp. Já s obavami, na koho z práce že tam natrefím. Bylo s podivem, že tento nápad vylézt na Říp mělo půl republiky, ale žádný kolega ani televizní štáb. Naše Besinka potkala cestou tam i zpět řadu psů všech plemen a nejvíc se kamarádila s krásnou kníračkou střední velikosti. Její majitelé s námi šli celou cestu dolů a jako správní milovníci kníračího plemene jsme chválili tuto ušlechtilou rasu až do nebes.

Moji milí čtenáři, zdravím vás tímto, ač je úterý, a nezoufejte! Příští pondělí jsem tu jako na koni, neb nemám dovolenou a v televizi prostě internet fungovat musí. Aspoň si to teda myslím.

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy