Už nejsem VIP!

pondělí 8. duben 2013 09:00

Sisinka pomáhá při pečení. Recept důkladně prostudovala. Díky Sisince jsem byla VIP!

Tragédie!

V mé poště se objevilo: Vase clenstvi ve VIP klubu bylo ukonceno. Hrklo ve mně jak ve starých pendlovkách. Ihned jsem začala pátrat v paměti, cože jsem to provedla, že mě vyloučili z VIP klubu! Moje články jsou přece nekonfliktní, lidovky chválím, v životě bych je nenazvala pomníkem hnusu jako jiný jistý VIP bloger, tak proč? Ne že bych tak lpěla na tom být VIP; ostatně v naší kotlině je VIPem kdekdo, ale koneckonců proč zrovna mně bylo ukonceno clenstvi ve VIP klubu, že jo?

Rozostřeným zrakem jsem civěla na monitor a rozechvěle rozklikla onu zprávu. No jo…je to tak! Nejsem VIPem! Ovšem jedná se o VIP klub jakéhosi internetového obchodu, Mall se myslím jmenuje. Že jsem byla u nich vedena jako VIP, to jsem věru netušila. Hlavně nevím, jak jsem se tam ocitla. Pak jsem si matně vybavila, že jsem u nich nakoupila pro naši Sisinku pytel kočičích granulí do kočičího záchůdku. No a na to konto ze mě učinili VIP! Jak málo stačí, aby se stal člověk vyvoleným, aby se ocitl mezi elitou!

Vzhledem k tomu, že pytel granulí do kočičího záchoda má patnáct kilo a naší Sisince vydrží asi tak ještě rok, nemám potřebu dalšího nákupu. Jelikož mě vykopli z VIP klubu, docvaklo mi, že abych byla i nadále VIPem, musela bych v onom internetovém obchodu utrácet a nakupovat s mnohem větší frekvencí.

Netuším, jaké výhody má VIP v internetovém obchodě, vím jen, že jeho povinností je nakupovat a utrácet prachy. Jojo, stát se VIPem je dneska brnkačka. Tady na lidovkách stačí pravidelně uveřejňovat své hluboké myšlenky, jinde stačí se tak trochu svlíknout nebo být těhotná, popřípadě se pravidelně ožírat na veřejnosti. No a dnes už vím, že stačí zakoupit pytel kočičích granulí do záchůdku a rázem je z vás VIP! To je, co?

Hádám, že jsme jeden každý VIP, jen o tom mnohdy nevíme. Konec elit! Všichni jsme si rovni! Jupíí!

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy