Luxus a tajemno vládní vili. A teď i dělníci

pondělí 21. leden 2013 09:00

To je, panečku, tituleček, co?

Přiznám se, že jsem v prvním momentu netušila, co to má znamenat. To tajemno bylo tak tajemné, že mi docvaklo až při bližším zkoumání textu, že se jen chybička vloudila. Řeč byla o vile v Brně a článek se nachází v pátečních Lidových novinách.

Doma mě pro změnu čekala tajuplná obálka. Velikost A5, s vyobrazeným prstenem s diamantovým designem a SWAROVSKI elements.  Velký nápis NÁŠ DÁREK PRO VÁS! zdobil onu tajemnou obálku.

No a v obálce klasika; gratulace, že jsem byla vybrána, pozvánka, abych zdarma vyzkoušela nový úžasný produkt pro přírodní krásu, po němž budu mladší a krásnější a moje ostré rysy a vrásky budou tytam. Výzkumníci v Norsku jej vyvinuli a američtí vědci potvrdili, že je to zázrak. No neberte to! Navíc je tu ještě ten prsten s překrásným křišťálem SWAROVSKI elements a s dvěma prizmatickými Zirkony s diamantovým designem!

Tento převratný zázračný produkt se jmenuje ActiveFem a redukuje vrásky a dodá vám mladiství vzhled! Jo! Mladiství! Takže tu máme tajemno vili a mladiství vzhled a to všechno během jednoho odpoledne.

Je fakt, že nic mě tak neupoutalo, jako ty dvě hrubky. Kdyby v nadpisu o vile nebyla hrubka, unikl by mé pozornosti. Kdyby v letáku o úžasném produktu a prstenu nebyla hrubka, skončil by v koši jako všechny letáky předešlé.

Zdá se, že je tu nový způsob, jak upoutat čtenářovu/zákazníkovu pozornost; hrubky! Tím je zaručeno, že si takové nabídky všimne i člověk sečtělý, znalý gramatiky.

Na obranu článku v Lidových novinách musím dodat, že byl zajímavý a chyba byla určitě dílem šotka.  Leták s neodolatelnou nabídkou krému, zaručujícího mladiství vzhled, mi žádnou novou informaci nenabídl, jen mě pobavil. No a to se taky počítá.

Jelikož leták stejně skončil v tříděném odpadu, nebudu krásnější, mladší a moje rysy zůstanou ostré a vrásky hluboké. Zkrátka mladiství vzhled mít nebudu, ani ten úžasný prsten SWAROVSKI. Ale náladu mám lepší než ráno.

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Zuzana Zajícová

Píšu o všem možném a činí mi to radost. Snad se moje texty budou líbit případným laskavým čtenářům. Pokud chcete i nadále sledovat moje blogy, musíte se podívat na iDnes. Tam mě najdete...

Snažím se vydržet a ve zdraví přežít úskalí středního věku. Své blogerské schopnosti jsem zúročila v knihách Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama, Drsný život zralé ženy a nejnověji Tančím u tyče. Lze zakoupit nebo objednat, vydalo nakladatelství Akcent http://zuzanazajicova.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy